Kontaktinfo til politiske parti i heradsstyret

 

Osterøy Arbeidarparti

Leiar: Rita Tveiten, 5281 Valestrandsfossen

E-post: ri-tveit@online.no

Mob.tlf.: 48 03 15 33                 

 

Gruppeleiar i heradsstyret:

Johannes Bysheim Mjøs, 5282 Lonevåg

E-post: johannes.bysheim@outlook.com

Mob.tlf.: 90 63 79 89

 

Osterøy Senterparti

Leiar: Eiliv Veseth, 5286 Haus

E-post: eiveseth@online.no

Tlf.: 41 20 18 40

 

Gruppeleiar i heradsstyret:

Johannes Haugland, Hamre, 5281 Valestrandsfossen

E-post: johannes.haugland@hotmail.com

Mob.tlf.: 41 66 31 54

 

Osterøy Kristeleg Folkeparti

Leiar: Jon Herland, 5282 Lonevåg

E-post: anjo.herlan@gmail.com

Mob.tlf.: 48 03 21 62

 

Gruppeleiar i heradsstyret:

Annbjørg Bysheim Herland, Bysheim, 5282 Lonevåg

E-post: anjo.herlan@gmail.com

Mob.tlf.: 99 47 71 06

 

Osterøy Høgre

Leiar: Hjalti Heimir Gislason, 5281 Valestrandsfossen

E-post: hjalti.heimir@gmail.com

Mob.tlf.: 41515940

 

Gruppeleiar i heradsstyret:

Berit Moslett Borge, Borge, 5281 Valestrandsfossen

E-post:berit-moslett-borge@hotmail.com

Mob.tlf.: 40 52 48 76

 

Osterøy Venstre

Leiar: Bjørn Tore Sund, 2874 Fotlandsvåg

E-post: bjornts@sund.priv.no

Mob.tlf.: 91 86 80 75

 

Gruppeleiar i heradsstyret:

Gruppeleiar i heradsstyret: 

Kjersti I. Vevatne, Loftås, 5281 Valestrandsfossen

E-post: kjeve70@gmail.com

Mob.tlf.: 99 01 31 54

 

Osterøy Framstegsparti

Leiar: Kim Andre Hartveit, 5282 Lonevåg

E-post: hartveit@hotmail.com

Mob.tlf.: 95 74 34 28 

 

Gruppeleiar i heradsstyret:

Ragnar J. Tyssebotn, Hjellvik, 5281 Valestrandsfossen

E-post: rag-tys@online.no

Mob.tlf.:  91 59 98 54

 

Osterøy Miljøpartiet dei grøne

Leiar: Jon Flydal Blichfeldt, 5281 Valestrandsfossen

E-post: svingenjon@gmail.com

Mob.tlf.: 90 56 02 17

 

Gruppeleiar i heradsstyret:

Jon Flydal Blichfeldt, 5281 Valestrandsfossen

E-post: svingenjon@gmail.com

Mob.tlf.: 90 56 02

 

 

 

 

 

 

Web levert av CustomPublish